BEST AGH Kraków

Organizator: Stowarzyszenie Studentów
BEST AGH Kraków

25-26 marca 2015

10:00 - 16:00

Hala TS Wisła ul. Reymonta 22



KONTAKT

BEST_WDyrda_18

 

 Zofia Olesiak

Kontakt z firmami z branży budownictwo oraz
z firmami zainteresowanymi pakietem sponsorskim
tel.: +48 664-333-226
  zofia.olesiak@BEST.krakow.pl







 

BEST_WDyrda_01

 

  Aleksandra Straszak

Kontakt z firmami zagranicznymi
tel.: +48 665 322 267
   aleksandra.straszak@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_04

 

  Mateusz Danieluk

Kontakt z firmami z branży: outsourcing, IT
tel.: +48 510 194 261
  mateusz.danieluk@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_04

 

 Krzysztof Czuryło

Kontakt z firmami z branży: IT, FMCG
tel.: +48 784 032 191
  krzysztof.czurylo@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_04

 

 Patrycja Strugała

Kontakt z firmami z branży: automatyka
tel.: +48 794 387 588
  patrycja.strugala@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_04

 

 Katarzyna Biernacka

Kontakt z firmami z branży: energetyka
tel.: +48 691 482 588
  katarzyna.biernacka@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_18

 

 Weronika Pastwa

Kontakt z firmami z branży: przemysł chemiczny i medyczny
tel.: +48 725 429 925
  weronika.pastwa@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_18

 

 Aleksander Durlej

Kontakt z firmami z branży: transport i motoryzacja
tel.: +48 600 408 822
  aleksander.durlej@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_18

 

 Jakub Tekiela

Kontakt z firmami z branży: telekomunikacja
tel.: +48 690 969 936
  jakub.tekiela@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_18

 

 Bartłomiej Błaszkiewicz

Kontakt z firmami z branży: finanse
tel.: +48 694 756 982
  bartlomiej.blaszkiewicz@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_18

 

 Radosław Wartalski

Kontakt z firmami z branży: elektronika
tel.: +48 793 328 632
  radoslaw.wartalski@BEST.krakow.pl









BEST_WDyrda_09

 

  Marcin Kaniaburka

Koordynator ds. Promocji i Kontaktu z Mediami
tel.: +48 516 678 766
   marcin.kaniaburka@BEST.krakow.pl

 







BEST_WDyrda_13

 

  Katarzyna Skrzyniarz

  Koordynator ds. Logistyki
tel.: +48 666 598 333
katarzyna.skrzyniarz@BEST.krakow.pl