BEST AGH Kraków

Organizator: Stowarzyszenie Studentów
BEST AGH Kraków

25-26 marca 2015

10:00 - 16:00

Hala TS Wisła ul. Reymonta 22ORGANIZATOR

BEST

BEST AGH Kraków

(Board of European Students of Technology) jest międzynarodową organizacją studencką zrzeszającą blisko 4800 członków z 96 prestiżowych uczelni technicznych mieszczących się w ponad 33 krajach Europy.

 

Jesteśmy studentami i działamy dla studentów. Naszym głównym celem jest integracja środowisk akademickich z wielu krajów Europy. Jako organizacja apolityczna działamy ponad wszelkimi podziałami, pomagając studentom odnaleźć się w zjednoczonej Europie. Nasze projekty, zarówno te międzynarodowe jak i lokalne, mają na celu ułatwienie młodym ludziom kształtowania zainteresowań i poszerzania wiedzy. Pomimo że jesteśmy organizacją non-profit, ściśle współpracujemy z firmami i instytucjami dobrze znanymi na całym świecie. W ten sposób przybliżamy studentom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na międzynarodowym rynku pracy.

BEST AGH Kraków

Nasza grupa powstała przy Akademii Górniczo-Hutniczej w roku 1995. Od tego momentu dynamicznie się rozwijamy, angażując się przy tym we wszystkie międzynarodowe projekty organizacji. Jesteśmy również niezwykle dumni z naszej działalności lokalnej na AGH, w której staramy się aktywować studentów w sposób odmienny od tego, jaki oferuje im uczelnia.

Więcej o nas można dowiedzieć się na naszej stronie www.BEST.krakow.pl i facebooku www.facebook.com/BEST.AGH.Krakow lub na stronach BEST-u europejskiego www.BEST.eu.org.

LBG-ITP