Warsztaty

Każdego roku przy okazji Inżynierskich Targów Pracy odbywają się darmowe warsztaty dla studentów wszystkich uczelni technicznych. Są one prowadzone przez reprezentantów i pracowników firm biorących udział w Targach. Szkolenia mają różnorodną tematykę i umożliwiają zdobycie wiedzy, którą możesz w przyszłości wykorzystać w praktyce.

 

 

1. Valeo – Projektowanie lampy tylnej samochodu osobowego

Chciałbyś poznać zawiłość konstruowania, wbrew pozorom tak prostego przedmiotu jakim jest lampa samochodowa? Wiedzieć z jakich poszczególnych komponentów jest złożona? Poznać kluczowe cechy i elementy lampy związane z designem, optyką, mechaniką oraz procesem elektrycznym? Te warsztaty nie tylko odpowiedzą na powyższe pytania ale pozwolą Ci także wykazać się nieszablonowym myśleniem. Podczas nich będziesz mógł poczuć na własnej skórze projektancką codzienność oraz poznać poszczególne elementy tworzenia reflektorów. Przyjdź i przekonaj się sam!

Warsztat skierowany jest głównie do studentów od trzeciego roku wzwyż studiów technicznych takich jak automatyka, mechanika, materiałoznawstwo, elektronika, fizyka lub pokrewne.

Data: 5 marca godz 11:00 – 13:00
Miejsce: Biblioteka Główna AGH p. 005A

 

2. Procter & Gamble – Optymalizacja procesów produkcyjnych

Zapraszamy Cię na praktyczny, dwugodzinny warsztat, w trakcie którego wychodząc od tradycyjnego modelu organizacji pracy będziemy dążyć do organizacji wysokiej efektywności. Warsztat poprowadzą Daria i Bartek, inżynierowie w fabryce Gillette w Łodzi. UWAGA! Każdy uczestnik otrzyma upominek!

Jednak to nie wszystko!

Masz pytania, które zawsze chciałeś/aś zadać rekruterowi? Zapraszamy także na indywidualne konsultacje dot. kariery i budowania CV – spotkanie poprowadzi Agnieszka Sagan, menedżer ds. rekrutacji w fabryce Gillette w Łodzi.

Konsultacje dla osób, które chcą wziąć udział także w warsztacie odbędą się zaraz po jego zakończeniu!  

Data: 5 marca godz 16:00 – 18:00
Miejsce: AGH B5, warsztaty – sala 510, konsultacje – sala 304

 

3. Goldman Sachs – Java – Eclipse Collections

Come and learn how to develop large-scale Java solutions faster and write cleaner code at the same time! We do it every day.

Bring your laptop, look and follow!

Data: 6 marca godz 17:00 – 19:00
Miejsce: AGH D14, sala 206

 

4. Shiloh Industries – Logistyka w branży automotive

OEM, TIER1, MRP, S&OP? Jeśli chcesz rozszyfrować znaczenie tych skrótów, przyjdź na warsztat Shiloh.

Praktyczny warsztat przybliżający specyfikę pracy w Dziale Logistyki w międzynarodowej firmie automotive. Prowadzący: Krzysztof Dziubek, Planning and S&OP Supervisor  oraz Marek Berisha, Packaging and Transport Coordinator z pasją opowiedzą o różnych aspektach swojej pracy. Nie zabraknie również ćwiczeń, które zaangażują Was, abyście mogli przetestować zdobytą wiedzę.

Warsztat będzie najciekawszy dla studentów studiów licencjackich/inżynierskich na kierunku Logistyka, Transport, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zapraszamy także zainteresowanych tematem studentów i absolwentów z innych kierunków oraz studiów magisterskich.

Data: 7 marca godz 11:30 – 13:30
Miejsce: Biblioteka Główna AGH p. 005A